اعلامیه و بیانیه هاسیاست و اندیشه

به جنبش دادخواهی مردمان ایران بپیوندیم!

 سه برابر شدن قیمت بنزین در روز گذشته ، نمکی بود که بر زخم التیام ناپذیر فقر و بدبختی بیش از هشتاد درصد مردم ایران پاشیده شد. سردمداران رژیم جمهوری اسلامی ایران و در راس آن خامنه ای با اختلاس های میلیاردی نه تنها به عادی سازی روابط خود با جامعه جهانی برای رفع موانع معیشتی مردم روی نمی آورند، بلکه تمامی مشکلات و سختی های آن را بر گرده توده مردم نهاده و هر گونه اعتراض را با خشونت و وحشیگری جواب میدهند، به عبارت دیگر با ثروت به یغما برده ، شهر وندان ایران را به گروگان گرفته اند.
ایرانیان برای رهایی از اوضاع ناهنجار و فلاکت بار حاکم بر سرنوشت خویش ، بارها به دلایل و بهانه های مختلف به اعتراض های خشونت پرهیز و مدنی روی آورده و هم اکنون گرانی بنزین نیز ابزار ابراز انزجار و گذار از این نظام استبدادی میباشد.
شورای همبستگی تورکمن صحرا ضمن حمایت از اعتراضات جاری در شهرهای مختلف ، تمامی مردمان ایران و بویژه تورکمن صحرا را به تقویت و گسترش بیش از پیش جنبش اعتراض به گرانی ، فقر ، فساد و تبعیض و گذار از جمهوری اسلامی دعوت میکند.

هموطنان گرامی!
رهایی از ذلت و خواری موجود و دستیابی به منزلت و کرامت انسانی ؛ در گام نخست منوط به گذار از جمهوری اسلامی با تامین همبستگی است. رمز پیروزی ما در تکیه بر اشتراکات برای ایجاد ایرانی آزاد و دمکراتیک نهفته است.
به امید پیروزی
شورای همبستگی تورکمن صحرا
۱۶.۱۱.۲۰۱۹

برچسب ها

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا